Well ALFA 70 W49656

70 cm
Systém otevírání
otevírací

• , zakoupeno v Levná koupelna

Pro Váš produkt (dveře do sprchy) jsem se rozhodl na doporučení a udělal jsem dobře. Při sprchování mám v koupelně sucho, ani kapka na podlaze mimo sprchový kout, i po estetické stránce vynikající.

• hlavní byla cena
    • rychlé jednání

Dveře ještě nemáme zabudované,,ale došly v pořádku a rychle.
    Tak snad bude vše v pořádku.
    Jinak ochotný poradce a okamžité odpovědi na moje dotazy.

• tak jsem si to představovala

vše v pohodě

Výška
185 cm
Šířka
70 cm
Systém otevírání
otevírací

Novou řadu sprchových dveří ALFA Well nabízíme v optimální výšce 185 cm a v mnoha šířkách.Potěší vás maximální těsností a pohodlným širokým vstupem. Tyto sprchové dveře do niky vynikají svým precizním zpracováním, odolností a trvanlivostí. Dveře jsou vyrobeny z 6mm bezpečnostního Grape skla opatřeného technologií Cleaner a leštěného hliníkového profilu.Otevírání sprchových dveří je v jednokřídlém provedení - do prostoru koupelny. Zvedací mechanismus bočního pantu u sprchových dveří Alfa napomáhá hladkému provozu. Silikonové "okapové" těsnění dveří zase zajistí, aby při sprchování nedošlo k úniku vody do prostoru koupelny. Po otevření vám tak vznikne naprosto bezbariérový vstup do sprchového koutu.Univerzální levo-pravá montáž dveří (stranu otevírání si zvolíte při montáži)Výška dveří je 185 cm. Sprchové dveře mají sice šířku pouhých 70 cm, ale šířka vstupu je 60 cm.

• hlavní byla cena
    • rychlé jednání

Dveře ještě nemáme zabudované,,ale došly v pořádku a rychle.
    Tak snad bude vše v pořádku.
    Jinak ochotný poradce a okamžité odpovědi na moje dotazy.

• tak jsem si to představovala

vše v pohodě