Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Ravak 14V4010211

95 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Umístění
univerzální
Systém otevírání
posuvný
Výška
185 cm

Recenze

 • zakoupeno v Triker.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  Rychlá a jednoduchá montáž.

Parametry produktu

Umístění
univerzální
Systém otevírání
posuvný
Výška
185 cm

Popis produktu

Ravak Supernova Sprchový kout rohový 77-79 x 185cm, posuvný, rám bílý, výplň pearl, model SRV2 - 14V4010211

Nejlevnější rohová varianta sprchového koutu řady Supernova  

Rozměry: 770 - 790 x 1850 mm  

Provedení rámu: bílé  

Výplň z umělé hmoty: pearl  

K vytvoření celého koutu jsou zapotřebí dva kusy posuvných dveří SRV2-S.

Kombinací různých rozměrů obou dílů získáme čtvercovou nebo obdélníkovou variantu koutu. (např. 75 x 90 cm, 90 x 90 cm, 80 x 100 cm atd.).  

Šířka vstupu kombinací: 80 x 75 cm - vstup 414 mm 80 x 80 cm - vstup 431 mm 80 x 90 cm - vstup 470 mm 80 x 100 cm - vstup 483 mm  

Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem.  

Rohový sprchový kout Supernova se skládá ze dvou totožných výrobků. Rohový kout získáme také kombinací sprchových dveří a pevné stěny, ze které vzniknou sprchovací prostory různých rozměrů ve tvaru čtverce nebo obdélníku.  

Sprchové kouty, dveře a boxy Supernova

Absolutní spolehlivost

Supernova je nejoblíbenější řada sprchových koutů, dveří a sprchových boxů. Díky svému posuvnému systému zavírání a absolutní spolehlivosti se hodí jak do domácích a malých koupelen, tak do více namáhaných prostor, jakými jsou např. sportovní, zdravotnická nebo ubytovací zařízení.

Výrobky Supernova jsou opatřeny systémem AntiBlock, který dlouhodobě zaručuje bezchybný chod sprchového koutu, dveře se nezadrhávají a nekříží. Testovaná životnost je 1 000 000 otevření a zavření. Na technické řešení AntiBlock u sprchových koutů v řadě Supernova poskytujeme záruku 10 let.  

Velmi odolné rámy sprchových koutů a dveří Supernova jsou vyrobeny ze silnostěnného hliníku, mají kvalitní povrchovou úpravu a zajišťují absolutní těsnost, takže nikde neprotéká voda.  

Sprchový kout nebo sprchové dveře si můžete vybrat s rámem v bílé barvě nebo satin, s výplní z kaleného bezpečnostního skla (tloušťka 3 mm) nebo z umělé hmoty různých dekorů.

Skleněné výplně jsou ošetřeny ochrannou vrstvou AntiCalc, která tvoří neviditelný štít proti nečistotám a usazeninám, jako je např. vodní kámen.  

Sprchové kouty a dveře RAVAK se dodávají smontované, takže je pouze jednoduše přišroubujete na zeď a utěsníte. Můžete je libovolně rozšířit použitím nastavovacích profilů, ušetříte tak peníze za atypické řešení.  

Sprchové boxy se dodávají v rozloženém stavu, což umožňuje průchod výrobku do místností i s minimální šíří dveří.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
95 %průměr z 2 hodnocení
5
2 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • zakoupeno v Triker.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  Rychlá a jednoduchá montáž.